Dotacje unijne - konkursy

 • 2010-02-25

  Konferencja Trinity Capital Business Network w Legnicy

  Trinity Capital Business Network to cykl 75 dwudniowych konferencji realizowanych na obszarze całego kraju. Pierwsza konferencja odbędzie się w Legnicy w dniach 25-26 luty 2010


  Trinity Capital Business Network to sieć biznesu, która zrzesza inwestorów oraz przedsiębiorców. 
  Głównym celem projektu Trinity Capital Business Network jest integracja środowiska inwestorów prywatnych oraz przedsiębiorców. 

  W najbliższych 3 latach odbędzie się 75 konferencji oraz 50 warsztatów skierowanych do prywatnych inwestorów oraz obecnych i przyszłych właścicieli firm. 

  Podczas konferencji Trinity Capital Business Network specjaliści przedstawią możliwości inwestycyjne oraz przekażą praktyczną wiedzę na temat finansowania w MSP. 

  Podczas konferencji inwestorzy poznają: 
  -    korzyści inwestowania w małe i średnie przedsiębiorstwa,
  -    procesów inwestycyjnych,
  -    aspektów nawiązywania współpracy z sieciami inwestorów prywatnych, 
  -    sposobów dalszego rozwoju oraz wyjścia z inwestycji.  

  Celem spotkań jest merytoryczne i praktyczne przygotowanie przedsiębiorców do pozyskania kapitału w sposób maksymalnie skuteczny i efektywny. Podczas konferencji i warsztatów Trinity Capital Business Network specjaliści przedstawią różne możliwości finansowania małych i średnich przedsiębiorstw. Główne tematy, które poruszone zostaną podczas konferencji dotyczyć będą finansowania udziałowego, finansowania dłużnego oraz finansowania za pomocą środków  z Unii Europejskiej.  Wiedza przekazywana będzie głównie w sposób interaktywny. Prelegenci przedstawią zagadnienia w formie case studies.

  Konferencje Trinity Capital Business Network odbywać będą się w całej Polsce, w większych oraz mniejszych miastach. Inwestorzy i przedsiębiorcy będą mieli sposobność nawiązania bezpośrednich relacji. Docelowo stworzona zostanie sieć biznesu, która umożliwi rozwój prywatnych inwestycji w małe i średnie przedsiębiorstwa.

  Dodatkowo każdy z inwestorów będzie miał możliwość przynależenia do renomowanego Klubu Inwestora. Klub umożliwi wymianę wiedzy, doświadczeń oraz kontaktów pomiędzy inwestorami. Członkowie Klubu otrzymają dostęp do bazy projektów i rozwijających się biznesów, które poszukują finansowania.  

  Przedsiębiorcy otrzymają możliwość zgłoszenia własnego biznesu bądź pomysłu do bazy Trinity Capital Business Network. Specjaliści Trinity Capital dzięki posiadanej bazie znajdą odpowiedniego inwestora, który sfinansuje przedstawiony biznes.  

  Projekt Trinity Capital Business Network finansowany jest ze źródeł Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. 

  Oś priorytetowa: Kapitał dla innowacji
  Działanie 3.3: Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP

  Zapoznaj się ze szczegółowym harmonogramem konferencji i szkoleń realizowanych przez Trinity Capital Business Network

  http://tcbn.pl/index.php/konferencje/legnica_2010-02-25

  Powrót

Nasi partnerzy

referencje ›

Copyright © TFE sp. z o.o.