a A A

O nas

TFE sp. z o.o. jest firmą konsultingową specjalizująca się w doradztwie gospodarczym oraz kompleksowej pomocy przy pozyskiwaniu środków z obecnie dostępnych Funduszy Europejskich. Należymy do grupy kapitałowej, którą oprócz TFE tworzą: Trinity Capital Investments S.A., Trinity Kancelaria Prawna Waluga i Wspólnicy, Trinity Capital oraz Trinity AdVenture.

Naszym atutem jest doświadczenie, które zdobywaliśmy we współpracy z polskimi i zagranicznymi firmami oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Zespół TFE posiada bogatą wiedzę w zakresie Funduszy Europejskich oraz prawa krajowego i europejskiego, doskonałą orientację w obowiązujących przepisach prawnych. Dotychczasowi Klienci cenią nas przede wszystkim za zaangażowanie w realizowane projekty, bardzo dobrą organizację pracy, i co najważniejsze, za wysoką skuteczność pozyskiwania dotacji.

Jesteśmy zespołem specjalistów różnych dziedzin, wspólnie działających w zakresie doradztwa gospodarczego. Nasze usługi ukierunkowane są na potrzeby naszych Klientów w ciągłym doskonaleniu i usprawnianiu funkcjonowania ich organizacji poprzez wdrażanie nowatorskich rozwiązań współfinansowanych ze środków zewnętrznych.

Naszym celem jest wsparcie merytoryczne podmiotów ubiegających się o dofinansowanie zarówno ze źródeł europejskich, jak i krajowych.

Podmioty, które nam zaufały wiedzą, że środki pomocowe z funduszy europejskich to nie fikcja, ale realna szansa na rozwój. W myśl naszej idei, iż każdy pomysł to szansa na sukces Państwa firmy, swoim doradztwem i wsparciem dążymy do urzeczywistnienia Państwa koncepcji rozwojowych.

Nasi partnerzy

referencje ›

Copyright © TFE sp. z o.o.