a A A

Nasze publikacje

Źródło: Gazeta MSP - Magazyn Małych i Średnich Przedsiębiorstw, nr 12, grudzień 2010 (pobierz PDF)    

Źródło: Gazeta Wyborcza Lublin, 10 listopada 2010 (pobierz PDF)     W wydaniu Gazety Wyborczej Lublin z 10 listopada 2010 r. ukazała się wypowiedź eksperta TFE - Jacka Kubali, dotycząca oceny szans na otrzymanie dotacji unijnych przez nowo powstałe mikroprzedsiębiorstwa z województwa lubelskiego.    

Źródło: Dziennik Wschodni, 2 listopada 2010 r (pobierz PDF)   2 listopada 2010 r w Dzienniku Wschodnim ukazała się wypowiedź eksperta TFE - Jacka Kubali dotycząca działania 1.1, w ramach którego nowo powstałe mikroprzedsiębiorstwa z województwa lubelskiego mogą otrzymać dotację.

Źródło: Gazeta MSP - Magazyn Małych i Średnich Przedsiębiorstw, nr 9, wrzesień 2010 (pobierz PDF)   Ciężko jest zrozumieć intencje PARP i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego wszystkie podmioty z sektora MSP nie mogą starać się o wsparcie w ramach działania 8.1. Absurd formalny. W taki sposób krótko można określić „nowe” działanie 8.1. Innowacyjnej Gospodarki.

Źródło: Gazeta MSP - Magazyn Małych i Średnich Przedsiębiorstw, nr 9, wrzesień 2010 (pobierz PDF)   Jeszcze nie koniec środków unijnych w 2010 r. Ostatnie dotacje dostępne są w programach krajowych i regionalnych. Jest więc czas na dokładne przygotowanie wniosku. 

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna, nr 171, 2 września 2010 (pobierz PDF)   Tegoroczne budżety poszczególnych konkursów nie są może oszałamiające, jednak wystarczające, aby wesprzeć przedsięwzięcia tysiąca firm z sektora MSP. Instytucje zarządzające poszczególnymi źródłami finansowymi nie wyczerpały wszystkich środków pomocowych na rok 2010. 

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna, nr 161, 19 sierpnia 2010 (pobierz PDF) Opracowanie dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie z UE oraz otrzymanie upragnionej dotacji to najprostsze elementy przedsięwzięcia. Problemy zaczynają się po podpisaniu umowy.

Źródło: Fundusze Europejskie, nr 3, maj - czerwiec 2010 (pobierz PDF)   Damian Kyć. Prezes TFE oraz Podatnik.info

Nasi partnerzy

referencje ›

Copyright © TFE sp. z o.o.