a A A

Nasze publikacje

Ludzie od funduszy - prezentacja sylwetki prezesa zarządu - eksperta TFE

Źródło: Fundusze Europejskie, nr 3, maj - czerwiec 2010 (pobierz PDF)

 

Damian Kyć. Prezes TFE oraz Podatnik.info


Absolwent prawa i administracji oraz politologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył Menadżerskie Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Obecnie student  studiów MBA na European University Viadrina we Frankfurcie.


Przygodę z funduszami europejskimi rozpoczął 2006 w jednej z wrocławskich firm konsultingowych. Szybko koordynował tam pracę ponad 150 projektów inwestycyjnych. Obecnie jest współwłaścicielem oraz prezesem zarządu Trinity Fundusze Europejskie – jednej ze spółek tworzących Grupę Trinity. TFE S.A. specjalizuje się w pozyskiwaniu dofinansowania na innowacyjne technologie z programu Innowacyjnej Gospodarki. W 2009 r. pozyskał tylko dla firm z Grupy Trinity blisko 30 mln zł na dalszy rozwój i dywersyfikację działalności. Pełni również funkcję prezesa firmy Podatnik.info wdrążającej innowacyjne technologie IT w procesie zarządzania i funkcjonowania platformy internetowej.


Posiada bogate doświadczenie w zakresie świadczenia eksperckich usług doradczych w ramach programów realizowanych przez instytucje publiczne. Autor ponad 60 biznes planów i studiów wykonalności dla podmiotów dokonujących inwestycji w nowe technologie.


Prywatnie jego pasją jest muzyka i piłka nożna, którą aktywnie uprawia. Ponad wszystko ceni sobie czas spędzany z przyjaciółmi. 

Nasi partnerzy

referencje ›

Copyright © TFE sp. z o.o.